VIRTUAL FIGHTERS :: Forum pro priznivce leteckych i pozemnich simulatoru a vojenske historie
Obsah fóra VIRTUAL FIGHTERS

VIRTUAL FIGHTERS
Diskuzní fórum a web stránky pro příznivce leteckých i pozemních online simulátorů.
WWW.VIRTUALFIGHTERS.CZ

TOTO FÓRUM JE JIŽ NEAKTIVNÍ! NAVŠTIVTE NOVÉ FÓRUM ZDE:
NOVÉ FÓRUM VIRTUALFIGHTERS


FAQFAQHledatHledatSeznam uživatelůSeznam uživatelůUživatelské skupinyUživatelské skupiny StatistikaStatistika

Album obrázkůAlbum screenshotu SmajlciSmajlci Video albumYoutube video albumDokumenty ke staženíDokumenty ke stazeni
NastaveníNastaveníPrihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPrihlásit, pro kontrolu soukromých zprávPrihlášeníPrihlášení RegistraceRegistrace
RSS

Obsah fóra VIRTUAL FIGHTERS
VIRTUAL FIGHTERS - Registrační podmínky

Pravidla diskuse:

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, rasistické, fašistické, komunistické, zastrašující, sexuálne orientované nebo jiné príspevky a materiály, které odporují slušným mravum či mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálu vám muže privodit okamžité a permanentní vyhoštení z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech príspevku je zaznamenávána pro prípad potreby vynucení techto podmínek.

Pokud do 10 dnu od registrace neuverejníte alespoń jeden príspevek - bude Vás účet automaticky smazán.

Souhlasíte s tím, že nebudete do príspevku vkládat odkazy na lelegální stahování počítačových programu, her, doplńku, komerčních publikací a stránky které se stahováním techto vecí zabývají

Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátori tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, presunout nebo ukončit jakékoliv téma a príspevky kdykoliv zjistí že odporují temto podmínkám.

Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny tretí strane bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátori čineni zodpovednými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí pri prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailu a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapomel aktuální).

UPOZORNeNÍ: registrovaní členové fóra jsou za počet príspevku ohodnocováni medajlemi a hodnostmi. Tyto hodnosti a medajle jsou imaginární. Pokud chcete být ohodnocováni hodnostmi a medailemi skutečných letectev a armád prihlašte se do uživatelské skupiny `Kariéra RAF` , `Kariéra Luftwaffe` , `Kariéra Wehrmacht` nebo jiné v menu skupin vpravo nahore.
Fóra jednotlivých squadron jsou soukromá (momentálne 312. čS squadrona RAF, Panzer Brigade CZ-SK a 1. čS peší pluk). Pokud do nich chcete získat prístup - kontaktujte jejich moderátora a zažádejte o povolení. Po schválení moderátorem Vám administrátor umožní prístup do soukromých fór.
Kliknutím na Registraci níže potvrzujete, že akceptujete tyto pravidla.nahoru